جشنواره علمی سرآمدان فناوری و صنعت کشور

نوشته شده توسط admin در . نوشته شده در اخبار, اخبار البرز, اخبار ثابت, اخبار سازمان, اخبار عمومی, علمی، پژوهشی و فناوری, معاونت علمی و پژوهشی

سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور در نظر دارد در راستای ایجاد شبکه سرمایه انسانی دانش پایه و متخصص (با تاکید بر نگاه ارزشی و جهادی ) و با هدف کمک به رشد و توسعه صنعت بر پایه بخش مردم نهاد و خصوصی، اقدام به برگزاری نمایشگاه و آیین تجلیل از دستاوردهای مهندسین بسیجی در بخش های نوآوران ، محققان، شرکت‌ های دانش بنیان نموده است.
اهداف :
  • معرفی و الگوسازی شرکت ‌های برتر دانش بنیان بسیجی
  • معرفی و الگوسازی نوآوران و محققان برتر بسیجی در حوزه صنعت
  • معرفی ایده‌های نوآورانه در حوزه توسعه و احیا صنعت

بخش اول: شرکت های دانش بنیان

در این بخش هر استان نسبت به معرفی شرکت های دانش بنیان برتر در حوزه فنی و مهندسی (با تاکید بر دارا بودن شاخصه‌ های ارزشی ، جهادی ، روحیه بسیجی و … )  اقدام می‌نماید. مسئولین محترم استانها می‌بایست پس از بررسی و ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان موجود در استان خود و انتخاب شرکت‌های دانش بنیان موجود در استان خود و انتخاب شرکت‌های برتر از لحاظ سطح تکنولوژی، میزان نوآوری،سهم ایجاد ارزش افزوده، صادرات، سودآوری، ظرفیت کارآفرینی و … ، نسبت به معرفی این شرکت‌ها و ارسال مدارک لازم به دبیرخانه جشنواره علمی سالانه سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور اقدام نمایند. مدارک لازم جهت معرفی شرکت‌های دانش بنیان برتر، تکمیل فرم شماره یک که در محل سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان البرز و همچنین ارسال یک فیلم کوتاه ( حداکثر دو دقیقه‌ای) از کارکرد کالا یا خدمت تولیدی می‌باشد.

بخش دوم: طرح‌های دانش بنیان

در این بخش به معرفی طرح‌های دانش بنیان برتر نوآوران بسیجی هر استان در حوزه فنی و مهندسی پرداخته می‌شود. مسئولین محترم استانها می‌بایست پس از بررسی و ارزیابی طرح های دانش بنیان افراد حقیقی و انتخاب طرح های برتر از لحاظ مبانی علمی، شاخصه های نوآوری،ظرفیت کارآفرینی و … ، نسبت به معرفی این طرح‌ها و ارسال مدارک لازم به دبیرخانه جشنواره علمی سالانه سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور اقدام نمایند. مدارک لازم جهت معرفی طرح‌های دانش بنیان برتر، تکمیل فرم شماره دو که در محل سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان البرز  و همچین ارسال یک فیلم کوتاه (حداکثر ۲ دقیقه ای) از کارکرد نمونه ساخته شده می‌باشد.

آخرین مهلت ارسال مستندات :

۱۳/۱۰/۱۳۹۶

شماره های تماس:

۳۲۷۵۵۵۷۰-۷۱

 

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید

ذکر اخبار در پایگاه، با درج منبع خبر صورت می‌ پذیرد و سازمان صرفا مسئولیت اخباری را قبول می‌ کند که با نام خود در این پایگاه منتشر می‌ کند.